9340 Ytterfoder
2 st, Tidigt 1900-tal. Höjd: 14-15 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 februari 2024 -
1111 Ytterfoder
2 st, mässing, tidigt 1900-tal, diameter: 20-28
Såld: 450 kr
Såldes den 1 augusti 2016 -
1576 Ytterfoder
3 st. tidigt 1900-tal, höjd: 15 - 20
Såld: 700 kr
Såldes den 6 januari 2014
1381 Ytterfoder
Tidigt 1900-tal, Tyskland, Bonn, höjd: 17 Dia19
Såld: 400 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
8214 Ytterfoder
WMf-stämplad, jugend, tidigt 1900-tal, höjd: 23, 5
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2008 -
1214 Ytterfoder
Kina, Tidigt 1900-tal, H10
Såld: 700 kr
Såldes den 16 september 2002
2121 Ampel/ytterfoder
porslin, tidigt 1900-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 2 april 2002